• My Kids Sunday!

  My Kids Sunday! Çdo të dielë, ora 11:00 Biletë & Popcon vetëm 300L për fëmijët 4-12 vjeç.

  8.2.2017
  by Millennium
 • Studentët në Millennium!

  Çmime fantastike për studentët në Millennium! Paradite 300 Lekë dhe pasdite 400 Lekë. Për të gjithë me një kartë studenti të vlefshme. Ju presim tek Millennium!

  21.7.2016
  by Millennium
 • FOTO ne Millennium

  Perdorni imagjinaten tuaj per te shkrepur foto ne Kinema Millennium. Fotot me interesante do te fitojne bileta Free ne Kinema Millennium. Fotot dergojini ne inbox e faqes sone te Fb ose ne email… Nese fotografia juaj eshte e perzgjedhura, […]

  8.4.2016
  by r00t
 • Karta e Besnikërisë

  Te gjithe miqte Besnike te Kinema Millennium tashme do te shperblehen! Ju krijojme nje mundesi te re per te perfituar Bileta kinemaje FALAS. Brenda nje harku prej 3 muajsh, nese shihni 4 filma ne Millennium,  bileten per filmin e […]

  8.4.2016
  by r00t
 • E Hëna e Kinemasë

  Tashme prej vitesh Kinema Millennium ka krijuar traditen e Dites se Kinemase ose ndryshe “E Hena e Kinemase” ku mund te shihni filmat tuaj te preferuar me cmim oferte!

  8.4.2016
  by r00t