Oferta-Karta

KARTA e BESNIKËRISË

Te gjithe miqte Besnike te Kinema Millennium tashme do te shperblehen!
Ju krijojme nje mundesi te re per te perfituar Bileta kinemaje FALAS.
Brenda nje harku prej 3 muajsh, nese shihni 4 filma ne Millennium,  bileten per filmin e peste e merrni pa Pagese.
Prane biletarise se Kinema Millennium mund te terhiqni pa pagese Karten e Besnikerise.
Ju kujtojme!!
Sa here te vini ne kinema, mos harroni te vulosni karten ne pjesen e pasme duke plotesuar keshtu 4 vulat e vlefshme per te marre bileten e 5-te.
OFERTA-WEB45

E Hëna e Kinemasë

Tashmë prej vitesh Kinema Millennium ka krijuar traditën e Ditës së Kinemasë ose ndryshe “E Hëna e Kinemasë” ku mund të shihni filmat tuaj të preferuar me çmim ofertë
  • Paradite – 300 Lekë.
  • Pasdite – 400 Lekë.
schoolgroups

Cmime speciale për Grupe dhe Shkolla

Kinemaja eshte vendi ideal per te shijuar filmat ne Grup. Nese kjo eshte zgjedhja juaj, Kinema Millennium Ju ofron cmime speciale. Nese jeni grup mbi 20 vete cmimet do te kene 20 % skonto nga cmimi normal. Mos ngurroni te kontaktoni me supervizorin e kinemase per te koordinuar detajet.
Foto-ne-Millennium

FOTO  ne Millennium

Perdorni imagjinaten tuaj per te shkrepur foto ne Kinema Millennium.
Fotot me interesante do te fitojne bileta Free ne Kinema Millennium.
Fotot dergojini ne inbox e faqes sone te Fb ose ne email…
Nese fotografia juaj eshte e perzgjedhura, do te merrni nje mail nga stafi i Millennium ku do te sqarohen detajet e terheqjes se biletave.
Kujdes!!! – Ne foto duhet te kete elemente qe identifikojne Kinema Millennium (salla, postera me logo, popcorn, bileta etj.)
student-day-millennium

Cdo te Merkure – Student’s Day @Millennium.

Tashme Studentet do te kene diten e tyre te filmave ne Kinema Millennium.
E Merkura do t’ju ofroje studenteve oferta ne cmimin e Biletave  te Kinemase.
Mjafton te paraqisni karten tuaj te studentit ose te terhiqni Free prane biletarise Millennium “Karten per Studentet” dhe perfitoni  bileten me cmim 400 Leke.
Oferta fillon nga 4 Maj.
Millennium mendon per Ju😀👍.